Друзі!

Я з радістю представляю Вам компанію «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна».

Декілька слів про нас.

Наша компанія входить до групи AWI (Atlas WARD International), якій належать також підрозділи у Великобританії, Німеччині, Китаї та Польщі. Відтак, ми пропонуємо Вам багаторічний досвід компанії AWI у зведенні сталевих будівель по всій Європі та досягнення компанії «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» у нашій країні та за кордоном.

Наша політика – забезпечити Вас повним обсягом послуг з проектування, виготовлення та монтажу сталевих будівель.

Маючи великий досвід співпраці з провідними українськими та закордонними інвесторами, ми пропонуємо інженерну підтримку проектів та узгодження всіх інженерних питань з іншими субпідрядниками – від початку будівництва об’єкту до введення його в експлуатацію.

Компанія «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» – це команда професіоналів, яка виконує проекти в максимально короткі терміни та з оптимальними матеріальними витратами.

Хочу Вас запевнити – ми не зупиняємося на досягнутому, ми розвиваємося та вдосконалюємося.

Наше прагнення – перевершувати власні досягнення та втілювати в життя найвибагливіші вимоги замовників.


З повагою та найкращими побажаннями,
Лариса Андріївна Тарнавська
Директор ТОВ «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна»

 

Компания «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» была основана в 1996 году в Украине, когда материнская компания «AWI Ltd.», Великобритания, выиграла тендер на строительство производственных помещений компании Кока-Кола в Киевском регионе.
Проектування будівель з металевих конструкцій

Компанія «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» була заснована в 1996 році в Україні, коли материнська компанія «AWI Ltd.», Великобританія, виграла тендер на будівництво виробничих приміщень компанії Кока-Кола в Київському регіоні.

ООО «ООО «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» за это время стало одним из основных поставщиков комплектных зданий на рынке Украины, Западной Европы (Великобритания, Франция, Германия, Польша, Литва и пр.) и Восточной Европы (Россия, Белоруссия).
Виготовлення та постачання металоконструкцій будь-якої складності

«Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» за цей час стала одним з основних постачальників комплектних будівель на ринку України, Західної Європи (Великобританія, Франція, Німеччина, Польща, Литва і пр.) і Східної Європи (Росія, Білорусія).

В Европе «Atlas Ward Building Systems Ukraine» имеет более чем 50 бизнес-партнеров. Проектирование, производство, поставка и монтаж комплектных быстровозводимых зданий охватывает производственную, коммерческую сферу, а также сферу отдыха и институциональный сектор.
Монтаж металевих будівель та споруд

У Європі «Atlas Ward Building Systems Ukraine» має більш ніж 50 бізнес-партнерів. Проектування, виробництво, постачання і монтаж комплектних швидкомонтованих будівель охоплює виробничу, комерційну сферу, а також сферу відпочинку і інституціональний сектор.

«Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» имеет собственные технические возможности для разработки проекта, поставки материалов и монтажа здания в соответствии со всеми Международными Нормами.
Генпідрядне будівництво


«Atlas Ward Building Systems Ukraine» має власні технічні можливості для розробки проекту, постачання матеріалів і монтажу будівлі у відповідності з усіма Міжнародними Нормами.