Девіз Компанії «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» :
«ЯКІСТЬ – ЗАПОРУКА УСПІХУ»

ТОВ «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» починаючи з 1996 року, є виробником та постачальником швидкомонтованих, комплектних будівель з металоконструкцій для ринку України та багатьох країн Західної та Східної Європи.

Ми вдячні нашим шановним замовникам: Кока-Кола, Оболонь, Нова Лінія, Рошен, Немірофф, Галіна-Бланка, Нестле, Каргілл та багатьом іншим за те, що вони надали компанії «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» можливість на ділі показати рівень професіоналізму в будівництві та якості виконання робіт.

Ми пишаємося тим фактом, що за останні роки роботи компанією успішно реалізовано біля 350 проектів. Загальна вага виготовлених та змонтованих конструкцій складає 47 000 тон. Загальна площа побудованих будівель дорівнює 530 000 м2.

Ми пропонуємо наступні послуги:

- проектування швидко монтованих будівель та споруд;
- виробництво металевих конструкцій та постачання на будівельний майданчик;
- монтаж металевих конструкцій;
- постачання та монтаж стінових та покрівельних панелей, комплектуючих до них;
- постачання та монтаж воріт, вікон, дверей, зенітних покрівельних ліхтарів та інших аксесуарів;
- гарантійне обслуговування.

Ми будуємо споруди:

- виробничі;
- логістичні центри;
- торгові супермаркети;
- автоцентри та СТО;
- спортивні та розважальні комплекси;

За останні роки ми навчились:

- індивідуально підходити до кожного Клієнта та його вимог до будівлі;
- економити час та гроші Замовника завдяки впровадженню новаторських інженерних рішень при проектуванні та монтажу будівель;
- створювати довгострокові партнерські відносини;
- працювати в системі управління якістю ISO 9001:2000;
- проектувати будівлі згідно міжнародних норм та правил:
EC 3 (Європейські), AISC , MBMA (США), CM 66 (Франція), DIN (Німеччина), DBN , BNiP (Україна), SNIP (Росія)
- використовувати комплектуючі тільки сертифіковані та високої якості, виробництва Англії, Німеччини, Франції, Польщі, Фінляндії;
- командною роботою досягати поставлених задач;
- постійно вдосконалювати рівень професіоналізму (обмін досвідом з міжнародними компаніями, навчання співробітників);
- отримувати задоволення від виконаної роботи, якості виробленого продукту та відповідно від задоволення наших Клієнтів.

Ми завжди готові розглядати Ваші ділові пропозиції і з радістю зробимо все залежне від нас так, щоб наші результати перевершували Ваші очікування.

«AWI LTD GROUP»

На даний момент холдинг «AWI» (Атлас Ворд Інтернешнл) нараховує 15 структурних підрозділів та є одним з найбільших постачальників будівель з металевих конструкцій в Європі, Азії, Північній Америці. Спеціалізація компанії – проектування, виробництво, монтаж будівель з металевих конструкцій.

Компания «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» была основана в 1996 году в Украине, когда материнская компания «AWI Ltd.», Великобритания, выиграла тендер на строительство производственных помещений компании Кока-Кола в Киевском регионе.
Проектування будівель з металевих конструкцій

Компанія «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» була заснована в 1996 році в Україні, коли материнська компанія «AWI Ltd.», Великобританія, виграла тендер на будівництво виробничих приміщень компанії Кока-Кола в Київському регіоні.

ООО «ООО «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» за это время стало одним из основных поставщиков комплектных зданий на рынке Украины, Западной Европы (Великобритания, Франция, Германия, Польша, Литва и пр.) и Восточной Европы (Россия, Белоруссия).
Виготовлення та постачання металоконструкцій будь-якої складності

«Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» за цей час стала одним з основних постачальників комплектних будівель на ринку України, Західної Європи (Великобританія, Франція, Німеччина, Польща, Литва і пр.) і Східної Європи (Росія, Білорусія).

В Европе «Atlas Ward Building Systems Ukraine» имеет более чем 50 бизнес-партнеров. Проектирование, производство, поставка и монтаж комплектных быстровозводимых зданий охватывает производственную, коммерческую сферу, а также сферу отдыха и институциональный сектор.
Монтаж металевих будівель та споруд

У Європі «Atlas Ward Building Systems Ukraine» має більш ніж 50 бізнес-партнерів. Проектування, виробництво, постачання і монтаж комплектних швидкомонтованих будівель охоплює виробничу, комерційну сферу, а також сферу відпочинку і інституціональний сектор.

«Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» имеет собственные технические возможности для разработки проекта, поставки материалов и монтажа здания в соответствии со всеми Международными Нормами.
Генпідрядне будівництво


«Atlas Ward Building Systems Ukraine» має власні технічні можливості для розробки проекту, постачання матеріалів і монтажу будівлі у відповідності з усіма Міжнародними Нормами.