Наша компанія продовжує розширювати свою дилерську мережу на території України.

Стати нашим дилером може і Ваша компанія (юридична особа) з досвідом роботи на будівельному ринку.

ТОВ "Атлас Ворд Білдінг Системс Україна" - це бренд, що зарекомендував себе не тільки на ринку України, Європи, а також і Азії. Це означає, що Ви не обмежені географічно в реалізації своїх проектів.

Традиції і сучасні технології будівництва

Ставши нашим дилером, Ви отримуєте можливість створити прибутковий бізнес, котрий буде приносити прибуток і головне хорошу Репутацію Вашому Бізнесу!

Працюючи з нами, Ви отримуєте надійного і досвідченого партнера, і гарантії того, що робота буде виконана в термін і в об’ємі, що перевищують очікування.

Ми дбаємо про репутацію наших представників не менше, ніж про свою!
Усі наші дилери забезпечені необхідними сертифікатами, технічною підтримкою, консультаціями з сторони технічного персоналу та вищого менеджменту.

Напишіть нам і ми вишлемо Вам всю необхідну документацію стосовно дилерської угоди.

Компания «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» была основана в 1996 году в Украине, когда материнская компания «AWI Ltd.», Великобритания, выиграла тендер на строительство производственных помещений компании Кока-Кола в Киевском регионе.
Проектування будівель з металевих конструкцій

Компанія «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» була заснована в 1996 році в Україні, коли материнська компанія «AWI Ltd.», Великобританія, виграла тендер на будівництво виробничих приміщень компанії Кока-Кола в Київському регіоні.

ООО «ООО «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» за это время стало одним из основных поставщиков комплектных зданий на рынке Украины, Западной Европы (Великобритания, Франция, Германия, Польша, Литва и пр.) и Восточной Европы (Россия, Белоруссия).
Виготовлення та постачання металоконструкцій будь-якої складності

«Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» за цей час стала одним з основних постачальників комплектних будівель на ринку України, Західної Європи (Великобританія, Франція, Німеччина, Польща, Литва і пр.) і Східної Європи (Росія, Білорусія).

В Европе «Atlas Ward Building Systems Ukraine» имеет более чем 50 бизнес-партнеров. Проектирование, производство, поставка и монтаж комплектных быстровозводимых зданий охватывает производственную, коммерческую сферу, а также сферу отдыха и институциональный сектор.
Монтаж металевих будівель та споруд

У Європі «Atlas Ward Building Systems Ukraine» має більш ніж 50 бізнес-партнерів. Проектування, виробництво, постачання і монтаж комплектних швидкомонтованих будівель охоплює виробничу, комерційну сферу, а також сферу відпочинку і інституціональний сектор.

«Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» имеет собственные технические возможности для разработки проекта, поставки материалов и монтажа здания в соответствии со всеми Международными Нормами.
Генпідрядне будівництво


«Atlas Ward Building Systems Ukraine» має власні технічні можливості для розробки проекту, постачання матеріалів і монтажу будівлі у відповідності з усіма Міжнародними Нормами.