Компанія «АТЛАС ВОРД БІЛДІНГ СИСТЕМС УКРАЇНА» виконає для Вас весь комплекс проектних робіт, для комерційних об’єктів починаючи від ескізу та до робочої стадії проекту.

Ми завжди пропонуємо більше, ніж інші, а саме:

- Архітектурно-будівельна частина
- Проектування інженерних систем і мереж
- Технологічні рішення
- Функції генерального проектувальника
- Функції авторського нагляду
- Розробка всіх основних розділів проекту
- Використання передових Енергозберігаючих технологій.

Ми виконуємо проектні роботи для:

- Нового будівництва
- Реконструкції
- Території з підвищеною сейсмічністю
- Території з складними інженерно-геологічними умовами
- Проекти Виробництва Робіт (ПВР)

Проектування може здійснюватись у декілька етапів:

- Ескізний проект «Стадія Е»
- Стадія проект «Стадія П»
- Робочий проект «Стадія Р»

При розробці проектів Ми завжди шукаємо індивідуальний підхід до кожного замовника нашої продукції. Ми завжди запропонуємо Вам щось цікаве, щось що економить Вам Час та Гроші!

У нас ви отримаєте не тільки проектну документацію, ви отримуєте розуміння Ваших цілей та задач нашими співробітниками.

У нас класна команда професіоналів, готова вирішити для Вас задачу будь-якої складності.

Компания «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» была основана в 1996 году в Украине, когда материнская компания «AWI Ltd.», Великобритания, выиграла тендер на строительство производственных помещений компании Кока-Кола в Киевском регионе.
Проектування будівель з металевих конструкцій

Компанія «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» була заснована в 1996 році в Україні, коли материнська компанія «AWI Ltd.», Великобританія, виграла тендер на будівництво виробничих приміщень компанії Кока-Кола в Київському регіоні.

ООО «ООО «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» за это время стало одним из основных поставщиков комплектных зданий на рынке Украины, Западной Европы (Великобритания, Франция, Германия, Польша, Литва и пр.) и Восточной Европы (Россия, Белоруссия).
Виготовлення та постачання металоконструкцій будь-якої складності

«Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» за цей час стала одним з основних постачальників комплектних будівель на ринку України, Західної Європи (Великобританія, Франція, Німеччина, Польща, Литва і пр.) і Східної Європи (Росія, Білорусія).

В Европе «Atlas Ward Building Systems Ukraine» имеет более чем 50 бизнес-партнеров. Проектирование, производство, поставка и монтаж комплектных быстровозводимых зданий охватывает производственную, коммерческую сферу, а также сферу отдыха и институциональный сектор.
Монтаж металевих будівель та споруд

У Європі «Atlas Ward Building Systems Ukraine» має більш ніж 50 бізнес-партнерів. Проектування, виробництво, постачання і монтаж комплектних швидкомонтованих будівель охоплює виробничу, комерційну сферу, а також сферу відпочинку і інституціональний сектор.

«Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» имеет собственные технические возможности для разработки проекта, поставки материалов и монтажа здания в соответствии со всеми Международными Нормами.
Генпідрядне будівництво


«Atlas Ward Building Systems Ukraine» має власні технічні можливості для розробки проекту, постачання матеріалів і монтажу будівлі у відповідності з усіма Міжнародними Нормами.