Компанія «АТЛАС ВОРД БІЛДІНГ СИСТЕМС УКРАЇНА»

Це колосальний досвід у виготовленні будівельних металоконструкцій будь-якої складності. Ми можемо виготовити конструкції, як по кресленням замовника так і розробити індивідуальний проект.

Наш проектно-конструкторський департамент розробляє всю проектну документацію, необхідну для виготовлення металоконструкцій на стадії КМ та КМД.

Якість виготовленої нами продукції підтверджується сертифікатами як на сировину так і сертифікатами якості на готовий виріб.

В компанії з 2003 року впроваджена система управління якістю ISO 9001-2004. Виробничі потужності контролюються і забезпечуються згідно вимог системи управління якістю
ISO 9001-2008.

Про якість Нашої роботи говорить список реалізованих нами проектів.

Ми виробляємо: металоконструкції каркасів виробничих, інженерних, багатофункціональних будівель і споруд.
Виготовлення спеціалізованих металоконструкцій колон, ферм, естакад, балок, мостів, площадок, драбин і т.п. дозволяє вести, як будівництво нових, так і реконструкцію існуючих об’єктів.

Компания «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» была основана в 1996 году в Украине, когда материнская компания «AWI Ltd.», Великобритания, выиграла тендер на строительство производственных помещений компании Кока-Кола в Киевском регионе.
Проектування будівель з металевих конструкцій

Компанія «Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» була заснована в 1996 році в Україні, коли материнська компанія «AWI Ltd.», Великобританія, виграла тендер на будівництво виробничих приміщень компанії Кока-Кола в Київському регіоні.

ООО «ООО «Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» за это время стало одним из основных поставщиков комплектных зданий на рынке Украины, Западной Европы (Великобритания, Франция, Германия, Польша, Литва и пр.) и Восточной Европы (Россия, Белоруссия).
Виготовлення та постачання металоконструкцій будь-якої складності

«Атлас Ворд Білдінг Системс Україна» за цей час стала одним з основних постачальників комплектних будівель на ринку України, Західної Європи (Великобританія, Франція, Німеччина, Польща, Литва і пр.) і Східної Європи (Росія, Білорусія).

В Европе «Atlas Ward Building Systems Ukraine» имеет более чем 50 бизнес-партнеров. Проектирование, производство, поставка и монтаж комплектных быстровозводимых зданий охватывает производственную, коммерческую сферу, а также сферу отдыха и институциональный сектор.
Монтаж металевих будівель та споруд

У Європі «Atlas Ward Building Systems Ukraine» має більш ніж 50 бізнес-партнерів. Проектування, виробництво, постачання і монтаж комплектних швидкомонтованих будівель охоплює виробничу, комерційну сферу, а також сферу відпочинку і інституціональний сектор.

«Атлас Ворд Билдинг Системс Украина» имеет собственные технические возможности для разработки проекта, поставки материалов и монтажа здания в соответствии со всеми Международными Нормами.
Генпідрядне будівництво


«Atlas Ward Building Systems Ukraine» має власні технічні можливості для розробки проекту, постачання матеріалів і монтажу будівлі у відповідності з усіма Міжнародними Нормами.